Telewizory hotelowe. Dostawcy horeca 2022
Porównaj oferty 77 firm w kategorii Telewizory hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

22.06.2022 | autor: Anita Wysocka | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Wstęp

W ofercie RTV znajdziemy nie tylko telewizory przeznaczone do użytku domowego, ale także te przeznaczone specjalnie do hoteli. Różnią się one parametrami technicznymi i funkcjami, dlatego kupując TV czy celujemy w sprzęt do domowego zacisza czy ten, który będzie stanowił istotny element hotelowego obiektu.

Obecnie telewizor w hotelu to równie ważny element wyposażenia jak łóżko, prysznic oraz telefon. Często staje się pierwszym elementem z którym hotelowy gość wchodzi w interakcję tuż po wejściu do pokoju. Bez względu na to czy gościem jest podróżujący służbowo biznesmen czy rodzina z dziećmi przebywająca na wakacjach - w wolnych chwilach wszystkim zdarza się szukać rozrywki w hotelowym TV. To sprawia, że telewizor hotelowy stanowi jeden z elementów decydujących o tym, jakie wrażenie wywoła pokój na gościu. Zastanówmy się jaki model wybrać, aby to wrażenie było jak najlepsze.

Przydatne funkcje

Kupując telewizor do hotelu powinniśmy przede wszystkim sprawdzić, czy jest on przeznaczony do instalacji w tego typu obiektach. Telewizory hotelowe pod wieloma względami różnią się od tych, które znajdziemy w domach.

Systemowe telewizory hotelowe umożliwiają interaktywną interakcję z gośćmi. Obsługa hotelu jest w stanie przygotować indywidualne powitanie każdego gościa, które wyświetli się na ekranie telewizora w jego pokoju, co automatycznie wpływa na zwiększenie więzi i wzrost dobrego samopoczucia. Dodatkowo telewizor hotelowy umożliwia kontakt z obsługą, podgląd historii rachunku a nawet wymeldowanie z pokoju.

Telewizor hotelowy nie jest już tylko elementem dodatkowej rozrywki dla zabicia czasu. Jest dodatkowym kanałem komunikacji z obsługą hotelu. Pełni także rolę dodatkowej platformy sprzedaży.

Goście oczekują aby w pokojach hotelowych znalazły się inteligentne interaktywne rozwiązania. Smart TV stanowi obecnie standard. Podobnie rzecz ma się z rozmiarami ekranów. Telewizor 40 to już niezbędne minimum, telewizory 55-calowe w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych również nikogo nie dziwią. Z kolei w pokojach o podwyższonym standardzie trafimy na TV w rozmiarze 65 cali.

Platforma AndroidTV pozwala na zaimplementowanie interaktywnych rozwiązań dopasowanych do typu gości i specyfiki hotelu zgodnie z wytycznymi zarządzającego hotelem.

System interaktywny umożliwia dynamiczą promocję usług hotelowych, zwiększa guest experience oraz generuje dodatkowe przychody. Każdy odbiornik telewizyjny przeznaczony do instalacji w hotelowym pokoju powinien być wyposażony w funkcję blokady maksymalnej głośności, aby nie przeszkadzać innym gościom nocującym w hotelu. Ponadto istotna jest opcja włączenia płatnych kanałów na życzenie. Warto aby telewizor hotelowy posiadał zabezpieczenie przed kradzieżą.

Obok podstawowych funkcji trybu hotelowego jak kanał/plansza/ekran powitalny, ograniczenie głośności, blokada menu, klonowanie USB oraz zabezpieczenie antykradzieżowe baterii, równie ważna powinna być dla nas gwarancja door to door.

Telewizor powinien przede wszystkim bezproblemowo działać w sytuacji, w której często zmieniają się jego użytkownicy. Pamiętajmy, że różni goście mają różne preferencje oglądania telewizji, od języka do tematyki oglądanych kanałów.

Bardzo ważna jest również ochrona prywatności. Istotne aby telewizor po każdym indywidualnym ustawieniu przez gościa hotelu, wracał później do ustawień domyślnych bez konieczności ingerencji hotelowej obsługi. Wszystkie ustawienia, a zwłaszcza logi i hasło z aplikacji smart powinny być chronione, a następnie usuwane po wymeldowaniu gościa.

Wybrane funkcje hotelowe

 • możliwość wyświetlenia po uruchomieniu odbiornika planszy powitalnej z logo obiektu oraz wiadomości powitalnej dla gościa
 • możliwość stworzenia listy kanałów z połączenia źródeł analogowych, cyfrowych i satelitarnych,
 • blokada ustawień telewizora (strojenie odbiornika, zmiana jasności i kontrastu),
 • wbudowany zegar,
 • funkcja klonowania ustawień (ustawienie listy kanałów, parametrów obrazu, następnie skopiowanie ustawień na przenośną pamięć USB i wgranie ich w ciągu kliku sekund do pozostałych odbiorników)
 • kompatybilność z interaktywnymi systemami telewizji hotelowej.

Kluczowe parametry

To co wpływa na komfort oglądania telewizji, to w dużej mierze wielkość ekranu. Dopasowując przekątną ekranu telewizora hotelowego, należy wziąć pod uwagę miejsce, w którym zostanie on zamontowany i jaka będzie jego odległość od łóżka.

W małych pokojach doskonale sprawdzą się mniejsze telewizory. W pokojach o większej przestrzeni warto pokusić się o ekran o większej przekątnej, nie zapominając jednocześnie o uwzględnieniu minimalnej odległości telewizora od oglądającego. W przypadku telewizorów hotelowych o przekątnej 32 cali minimalna odległość od łóżka powinna wynosić 1,25 m. Ważne aby było możliwe objęcie wzrokiem całości obrazu w trakcie oglądania TV. Widzowie mają wtedy nie tylko większą przyjemność z oglądania ulubionych filmów i seriali, ale także znacznie mniej męczy się wzrok. Analogicznie sprawa wygląda z jakością samego obrazu. Jakość 4K zapewni z pewnością wyższy komfort oglądania niż Full HD.

77 firm w kategorii Telewizory hotelowe w Zwiadowca

F.H.U. Dipol Piotr Kogut F.H.U. Dipol Piotr Kogut
Instalacje teletechniczne: zamki hotelowe, telewizja, Internet, telefonia
Importujemy i wdrażamy: zamki hotelowe Be-Tech, wyłączniki prądu na kartę, systemy TV-SAT, Wi-Fi, domofony IP, monitoringi CCTV Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością.
abiLine Polska sp. z o.o.sp.j. abiLine Polska sp. z o.o.sp.j.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
Instalsat Instalsat
Dostawca telewizji hotelowej oraz wyposażenia dla hoteli
Firma INSTALSAT istnieje i działa nieprzerwanie od 1981 roku. Jest jednym z pionierów branży TV SAT w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo systemów teletechnicznych.
HTV Polska HTV Polska
HTVPOLSKA.PL profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
MME - Media Management Europe MME - Media Management Europe
Licencje na kanały telewizyjne
Media Management Europe oferuje bogaty wybór najpopularniejszych światowych kanałów telewizyjnych. Nasza oferta skierowana jest do obiektów hotelowych, restauracyjnych, rekreacyjno-sportowych itp.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
Lechpol Electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Lechpol Electronics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Systemy elektroniczne rtv, telewizory hotelowe
Firma LECHPOL powstała w 1990 roku. Wówczas na małą skalę rozpoczęliśmy import i dystrybucję urządzeń, podzespołów i części elektronicznych. Z roku na rok rozbudowujemy firmę i jej magazyny, zatrudniamy coraz większą liczbę osób, poszerzamy asortyment oferowanych towarów, wprowadzamy nowe marki.
AJ Plus Jerzy Pajewski AJ Plus Jerzy Pajewski
Kompleksowe rozwiązania IT dla branży HORECA, ERP, kasy fiskalne, sprzęt IT
AJ Plus z siedzibą w Krakowie powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w markowym sprzęcie IT, systemach klasy ERP, rozwiązaniach dla branży hotelarsko – gastronomicznej Horeca i medycyny. Dystrybuujemy i prowadzimy sprzedaż markowego sprzętu komputerowego i peryferiów na terenie całej Pols
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

{{trade.name}}

Podaj kilka informacji dzięki którym firmy przygotują
oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Podany email zostanie wykorzystany wyłącznie do składania ofert.

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

 Otrzymasz listę rekomendowany dostawców
 Wybrani dostawcy skontaktują się z Tobą bezpośrednio
 Otrzymasz dostęp do CHATU i ocen dostawców

W kolejnym kroku prosimy o podanie adresu email na który otrzymasz oferty.

{{trade.name}}

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Wstecz
Pomiń

Dołącz do oferentów

Wybierz wersję uproszczoną. Tylko pole opisu.
Zgłoszenie telefoniczne: 517 772 797
Spis treści
Posiadamy 77 zarejestrowanych firm
oferujących Telewizory hotelowe
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Telewizory hotelowe?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.