shopping_cart Zakupione
sell Promocje
Popularne
post_add Złap okazje
new_releases Najnowsze

Akustyczne ścianki działowe

Odpowiednia izolacja akustyczna znacznie zwiększa komfort w hotelowym zaciszu. Przy użyciu profesjonalnych paneli akustycznych, można sprawić, że przestrzeń w holu lub w konkretnym pomieszczeniu stanie się istną oazą spokoju, gdzie króluje cisza. Za sprawą ścianek akustycznych można uciec przed otaczającym zgiełkiem i hałasem. 

Doskonałe wyciszenie

Ścianki akustyczne pozwalają skutecznie oddzielić daną przestrzeń otoczenia, odcinając się nie tylko wizualnie, ale także akustycznie. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie trzeba nagle wydzielić dodatkową przestrzeń z odpowiednią izolacją. Ścianki akustyczne mogą być także swoistą ozdobą pomieszczenia - mogą przybierać różne formy, kolory oraz wzory. Profesjonalne ścianki akustyczne mogą zapewnić w hotelu doskonałą izolację akustyczną. 

Zwiększony komfort

Jeżeli chodzi o hotel, to komfort wypoczynku jest niezwykle istotny, zarówno wewnątrz pokoju, jak również na holu czy w innych przestrzeniach. Ważne jest więc to, by zadbać o odpowiednią izolację akustyczną. Ścianki akustyczne mają wpływ również na dźwięki, które są przenoszone przez ściany czy stropy, a także dźwięki uderzeniowe. To doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni, które muszę charakteryzować się idealną ciszą, gdzie przeprowadzane są częste rozmowy, wygłaszane są referaty oraz gdzie rozkwitają spotkania. 

Montaż już w ciągu godziny

Ścianki akustyczne są łatwe w montażu, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego wykończenia ścian, jak choćby tapety. Ich panele składają się z lekkiej pianki. Samoprzylepne panele można zamontować już w ciągu 60 minut - proces instalacji jest naprawdę bardzo przystępny i nie wymaga żadnego sporego doświadczenia, a jedynie podstawowej wiedzy i wprawy technicznej. To bardzo elastyczna i efektywna dekoracja ścian, która zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Co więcej, jest odporna na wszelkie zadrapania, a także na drobniejsze uszkodzenia mechaniczne. 

Wysoka jakość i poprawiona estetyka pomieszczenia

Ścianki akustyczne pełnią rolę praktyczną, ale również dekoracyjną. Odznaczają się doskonałymi właściwościami pochłaniania dźwięku. Często są wybierane przez klientów do sal konferencyjnych, mniejszy sal kinowych, a także pomieszczeń z większym pogłosem. Pozwalają na spokojną pracę oraz na udane spotkania, nawet w przypadku, gdy za ścianą jest dość głośno. 

Wszystkie panele akustyczne, wszystkie ścianki akustyczne, które tutaj prezentujemy, charakteryzują się wysoką jakością. Co więcej, są odporne na promieniowanie UV. Ścianki akustyczne do hoteli są produkowane z troską o ekologię – w produkcji używane są głównie naturalne pigmenty.

Izolacja akustyczna

Odpowiednia akustyka pomieszczenia może mieć znaczący wpływ na odbiór danej wizyty lub danego hotelu, dlatego tak istotne jest, aby dbać o odpowiednie wygłuszenie, by hałas czasem nie przeszkadzał w ważnym spotkaniu lub też podczas wypoczynku. Stosując ścianki akustyczne w hotelu możesz mieć pewność, że klienci docenią spokój oraz komfort jaki dzięki tym produktom otrzymają. 

Ścianki akustyczne ze względu na swój nieszablonowy i niezwykle estetyczny wygląd wpływają również na estetykę pomieszczenia. Ścianki akustyczne doskonale sprawdzają się w hotelach, mniejszych salach koncertowych lub konferencyjnych, a także w kawiarniach czy restauracjach. To rozwiązanie praktyczne i estetyczne, które z łatwością można dopasować do reszty aranżacji pomieszczenia. 

Mogą Cię również zainteresować
55 350,00 zł 45 000,00 zł netto
Akustyczne ściany przesuwne.
-73% 36 761,01 zł
9 827,70 zł 7 990,00 zł netto
Składana ściana akustyczna SOWAN SWG-120
-73% 28 105,50 zł
7 367,70 zł 5 990,00 zł netto
Składana ściana akustryczna SOWAN SWG-120