Sejfy hotelowe. Dostawcy horeca 2022
Porównaj oferty 73 firm w kategorii Sejfy
Zapytaj o ceny i koszty
 • Warszawa
 • Katowice
 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków
 • Gdańsk
 • Łódź
 • Szczecin
 • Bydgoszcz
 • Rzeszów
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Zielona Góra
 • Kielce
 • Opole

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

15.06.2022 | autor: Rafał Focal | PRZECZYTASZ W 3 minuty

Wstęp

W dzisiejszych czasach sejf hotelowy znajduje się na wyposażeniu większości hoteli, nie tylko tych z największą ilością gwiazdek. Najczęściej trafimy na niego w hotelowej recepcji, ale niektóre hotele proponują swoim gościom sejf usytuowany w pokoju. Sprawdźmy, jakie zalety i wady mają tego typu rozwiązania. 

Sejf hotelowy to dla wielu gości podstawa wyposażenia hotelu. Coraz więcej osób wybiera się w podróż z drogim sprzętem elektronicznym, drogą biżuterią oraz poufnymi dokumentami. Dla gości z sektora biznesowego sejf jest w tej sytuacji niezbędny. Stawiają oni bezpieczeństwo komputera i firmowych materiałów na pierwszym miejscu. Aby czuli się komfortowo i nie musieli obawiać o swoje rzeczy, powinniśmy wybrać sejf wysokiej jakości.

Sejf umieszczony w recepcji hotelowej to rozwiązanie stosowane najczęściej w mniejszych hotelach. Wszelkie kosztowności i dokumenty są przekazywane przez gości bezpośrednio pracownikowi recepcji. Jego zadaniem jest dodatkowo monitorowanie sejfu i dbanie o to, aby nie zbliżały się do niego nieupoważnione osoby. Klucz albo kod do otwarcia sejfu ma tylko pracownik recepcji oraz gość hotelowy. W tym przypadku zdanie lub wyjęcie rzeczy z sejfu odbywa się za pokwitowaniem gościa. 

Dla właścicieli hoteli lub pensjonatów interesującą funkcjonalnością będzie Kod Master, czyli osobny dla klienta i właściciela hotelu. Dobrym rozwiązaniem jest dostęp do baterii z zewnątrz bez konieczności otwierania sejfu, co oznacza, że nikt z obsługi hotelu nie musi znać otwierających kodów.

Wybór sejfu

Zainstalowanie sejfu we wszystkich pokojach wiąże się z dużymi kosztami. Może to być jednak bardzo opłacalna inwestycja, zwłaszcza gdy spodziewamy się, że w hotelu zatrzymywać będą się klienci biznesowi albo po prostu zamożne osoby. Dla takich osób pewność, że ich wartościowe rzeczy są bezpieczne zawsze będzie priorytetem. Sejf w pokoju hotelowym zawsze daje taką gwarancję.

Sejf umieszczony w każdym hotelowym wpływa na poprawę wizerunku całego hotelu. Dla odwiedzających jest to wyraźny sygnał, że właściciel hotelu zadbał o komfort i bezpieczeństwo wszystkich gości. Na takie rozwiązanie powinny się zdecydować hotele posiadające minimum 3 gwiazdki. Dla właścicieli hoteli lub pensjonatów interesującą funkcjonalnością będzie Kod Master, czyli osobny dla klienta i właściciela hotelu. Dobrym rozwiązaniem jest dostęp do baterii z zewnątrz bez konieczności otwierania sejfu, co oznacza, że nikt z obsługi hotelu nie musi znać otwierających kodów.

Producenci sejfów hotelowych oferują sejfy o zróżnicowanej klasie odporności na włamanie. Dostępne są opcje zamknięcia: na klucz, na zbliżeniowe karty magnetyczne oraz na kody cyfrowe. Te ostatnie to zamki elektroniczne mające także funkcje hotelowe. W tej kategorii najpopularniejsze są sejfy otwierane i zamykane zamykane zamkiem elektronicznym na kod. Rozmiar takiego sejfu powinien pozwolić na swobodne umieszczenie w nim sprzętu elektronicznego, np. laptopa czy aparatu.

Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na wyświetlacz. Powinien on być czytelny dla hotelowych gości. Dobrym i wygodnym rozwiązaniem są sejfy z podświetlanym wnętrzem, w których bez trudu można odnaleźć wszystkie cenne drobiazgi.Oprócz funkcjonalności ważna jest również estetyka. Sejfy hotelowe są najczęściej czarne lub szare, wykonane dość minimalistycznie, z matowym wykończeniem. Takie rozwiązanie sprawdza się od lat, jest eleganckie i atrakcyjne wizualnie, a na hotelowi goście widzą w nim solidność i profesjonalizm.

73 firm w kategorii Sejfy w Zwiadowca

MIL-SYSTEM HOTELPARTNER24 MIL-SYSTEM HOTELPARTNER24
Meble do sal konferencyjnych, restauracyjnych i bankietowych
Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy firmą znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży.
abiLine Polska sp. z o.o.sp.j. abiLine Polska sp. z o.o.sp.j.
Kontrola dostępu/Automatyka hotelowa/Akustyka
Stawiamy na bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku HoReCa. Wyposażyliśmy już setki obiektów w Polsce i zagranicą. Jako bezpośredni importer i producent urządzeń dla rynku HoReCa gwarantujemy wysoką jakość za korzystną cenę oraz serwis i ciągłość utrzymania oferty!
HTV Polska HTV Polska
HTV Polska profesjonalna firma specjalizująca się w doradztwie i budowie systemów telewizji hotelowej w zakresie: - Pole antenowe - Budowa i konfiguracja stacji czołowej - Sprzedaż i montaż telewizorów hotelowych - Serwis instalacji antenowo telewizyjnej
ASSA ABLOY Opening Solutions Poland ASSA ABLOY Opening Solutions Poland
Światowy lider w zakresie rozwiązań kontroli dostępu
Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.
Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.
Sejfy
Początki HARTMANN TRESORE sięgają daleko wstecz – firmę założono przed ponad 150 laty w Wewer (obecnie dzielnica Paderborn w Nadrenii-Północnej Westfalii) pierwotnie jako kuźnię i ślusarnię.
Neosystem Sp. z o.o. Neosystem Sp. z o.o.
Systemy telewizji hotelowej , Telewizory Hotelowe , Monitory , Infokioski
NEOSYSTEM to lider wśród dostawców telewizji hotelowej, uzdrowiskowej i szpitalnej. Oferujemy niezawodną, kompleksową i nowoczesną telewizję, Internet i usługi multimedialne dla obiektów.
VITPOL Rozwiązania dla Hoteli VITPOL Rozwiązania dla Hoteli
Rozwiązania dla hoteli
Firma VITPOL, została założona w 1999 roku i od tego czasu uczestniczyła w realizacjach wielu tematów związanych z dostawą oraz uruchamianiem rozwiązań dla hoteli. Od początku swojej działalności, stawiamy na najwyższy profesjonalizm zarówno naszych usług, jak też oferowanych produktów.
InHotel InHotel
Telewizory hotelowe, zamki hotelowe na kartę, minibary, sejfy...
Specjalizujemy się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu systemów hotelowych. Mamy do zaoferowania kompleksowe rozwiązania oraz wyposażenie dla hoteli, pensjonatów i biur.
Optimal Sp. J. Optimal Sp. J.
Wyposażenie łazienek, instalacje
Stella – polski producent akcesoriów łazienkowych
AJ Plus Jerzy Pajewski AJ Plus Jerzy Pajewski
Kompleksowe rozwiązania IT dla branży HORECA, ERP, kasy fiskalne, sprzęt IT
AJ Plus z siedzibą w Krakowie powstała w 1997 roku. Specjalizujemy się w markowym sprzęcie IT, systemach klasy ERP, rozwiązaniach dla branży hotelarsko – gastronomicznej Horeca i medycyny. Dystrybuujemy i prowadzimy sprzedaż markowego sprzętu komputerowego i peryferiów na terenie całej Pols
Oferujesz rozwiązania dla rynku horeca?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.

Bezpłatnie wyślij zapytanie

Podaj jakich firm i ofert szukasz

Firmy złożą Ci oferty

Porównaj ceny i ważne parametry

Kupuj taniej i lepiej

Zyskaj korzystniejsze warunki zakupu

Wypełnij formularz i porównaj oferty firm

Jak działa nasz serwis

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań, a odezwą się do Ciebie zainteresowani specjaliści z Twojej okolicy. Otrzymujesz konkurencyjne propozycje wykonania - oszczędzasz czas i pieniądze. Niczym nie ryzykujesz: wystawianie zleceń nic nie kosztuje.

Krok 1. Określasz jakiej usługi lub produktu szukasz

W tym celu wybierz i wypełnij krótki formularz i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do usługi lub produktu, którego szukasz. Im więcej podasz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Krok 2. Znajdź zainteresowanych Wykonawców i Dostawców

Zainteresowane firmy zapoznają się z treścią i wymaganiami Twojego zapytania. Przygotowują oferty handlowe i przekazują je bezpośrednio do Ciebie. Firmy będą kontaktował się z Tobą telefonicznie, emailem i za pośrednictwem naszego serwisu.

Krok 3. Otrzymujesz niezobowiązujące oferty

Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić usługę lub produkt u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza usługa jest 100% darmowa i niezobowiązująca. Nie jesteś zobowiązany do zakupu.

{{trade.acquisition_initstep_title || trade.name}}

Odpowiedz na kilka pytań
Oferty są darmowe i niezobowiązujące

{{steps[activeStep].description}}

Uwaga: Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Szukamy specjalistów dla Twojego Zapytania!

Wyszukujemy już dla Ciebie dostawców zgodnych z Twoim zapytaniem.

Wysłaliśmy na Twój adres e-mail {{form.user_data.email}} prośbę o potwierdzenie informacji.
Sprawdź swoją pocztę.

Korzystanie z naszego serwisu:
 •  100% darmowe i niezobowiązujące
 •  Brak obowiązku zamawiania

Dodaj załączniki

Dodaj zdjęcia lub projekt itp. Pomoże to firmom dopasować oferty specjalnie dla Ciebie.

Prosimy wybrać odpowiedź
Wstecz
Pomiń

Dołącz do firm oferujących {{trade.name}}

Czy na pewno chcesz zakończyć?
Utracisz wszystkie odpowiedzi.
Kontynuuj zapytanie
Przerwij zapytanie
Wybierz wersję uproszczoną.
Tylko pole opisu.
Spis treści
Posiadamy 73 zarejestrowanych firm
oferujących Sejfy
Zapytaj o ceny i koszty

Oferujesz Sejfy?

Załóż konto i pozyskuj nowych klientów.
Bezpłatnie zaprezentuj firmę i realizacje.