shopping_cart Zakupione
sell Promocje
Popularne
post_add Złap okazje
new_releases Najnowsze

Podkłady pod prześcieradła do hoteli

Nic tak nie wpływa na odbiór hotelu przez gości jak estetyka oraz jakość pokoju czy przed wszystkim – łóżka. Wielu gości wynajmuje pokoje hotelowe właśnie ze względu na wygodne miejsce potrzebne do snu, z tego też powodu każdy element łóżka, każdy część otoczenia znajdująca się w jego pobliżu - ma ogromny wpływ na odbiór tego miejsca oraz na to, czy gość odwiedzi ten hotel ponownie. Ogromne znaczenie ma więc samo łóżko, ale także znajdujące się na nim poduszki, kołdry, narzuta, prześcieradło oraz podkład pod prześcieradło. 

Podkład pod prześcieradło wpływa na jakość snu

Podkłady pod prześcieradła dla hoteli zazwyczaj dostępne są w rozmiarach standaryzowanych łóżek, a więc 90 x 200 cm, 140 x 200 cm oraz 160 x 200 cm. Oczywiście, nie można bagatelizować powiedzeń oraz starych mądrości - samo nasuwa się na język porzekadło: "jak se pościelisz tak się wyśpisz". Podkłady pod prześcieradło zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi ciała z materacem, nawet w momencie kiedy gość odrzuci cześć prześcieradła podczas snu. Jest to niezwykle istotne i ma ogromny wpływ na komfort, przede wszystkimi za sprawą higieny. 

Trwałe i solidne podkłady pod prześcieradła

Podkład pod prześcieradło dla hoteli jest sprawny po każdej wizycie dzięki czemu gość ma pewność, że nie będzie miał styczności bezpośrednio z materacem, który prany tak regularnie być nie musi. Co więcej, podkłady pod prześcieradła dla hoteli ochraniają materac przed wilgocią. Zazwyczaj obszyte są lamówkami z gumkami znajdującymi się na rogach. Takie rozwiązanie skutecznie zapobiega przesuwaniu się podkładu, dodatkowo zwiększa komfort podczas snu. 

Wszystkie profesjonalne podkłady pod prześcieradła dla hoteli dostosowane są do zwiększonej intensywności prania i zazwyczaj czyścić je można w temperaturze do 90 stopni, również z wirowaniem, a trwały materiał z którego są wykonane - zabezpiecza przed mocniejszym blaknięciem, nawet podczas dłuższego, intensywnego użytkowania. 

Podkład pod prześcieradło zwiększa żywotność materaca

Podkłady pod prześcieradło dla hoteli są skutecznym ochraniaczem na materac zwiększającym komfort. Oczywiście, zazwyczaj goście mają kontaktach z samym prześcieradłem, jednak czasem zdarza się, że ono spadnie podczas snu. Wówczas można mieć bezpośrednio kontakt z podkładem pod prześcieradła. Muszą więc one prezentować się doskonale oraz być przyjemne w dotyku.

Dla hoteli i szpitali – podkłady pod prześcieradła

Wysokiej klasy hotele oraz placówki stawiają na podkłady pod prześcieradło dla hoteli z bawełny egipskiej, gdzie ich spód jest laminowany zapewniając maksymalną wodoodporności oraz poprawę higieny. Podkłady pod prześcieradła dla hoteli są produktem wysokiej klasy, ogromnie wytrzymałym, doskonale nadającym się do hoteli, szpitali, domu opieki z społecznej oraz, przede wszystkim – hoteli. Inwestycja w podkłady pod prześcieradła dla hoteli wydaje się więc czymś obowiązkowym, ponieważ znacznie zwiększa żywotność materaca. Co więcej, większość podkładów pod prześcieradło dla hoteli nie wymaga prasowania. Jest to wielki ukłon w stronę wygody oraz wydajności pracowników.

Mogą Cię również zainteresować