Darmowe konto - Wystaw produkty
24.06.2020, 14:31
WYSTAWIAJ I SPRZEDAWAJ BEZPŁATNIE PRODUKTY 
 
W ramach “Darmowego konta” Zwiadowca umożliwia wystawianie dowolnej liczby Produktów oraz Newsów.
Nie pobieramy również opłat od sprzedaży za wystawienie produktów i kliknięcia.

Bezpłatne konto na Zwiadowcy:

 • Bezpłatne wystawienia i sprzedaż produktów
 • Dodawanie Newsów i wiadomości
 • Brak opłat i prowizji
 • Darmowe zamieszczanie Opinii oraz Pytań i odpowiedzi do produktów
 • Bezpłatna prezentacja O firmie
MORE
WYSTAWIANIE PRODUKTÓW

Zarejestruj konto, zaloguj lub odzyskaj hasło. Na podany adres email zostanie wysłany link aktywacyjny, który należy potwierdzić. Po kliknięciu linka użytkownik zostaje zalogowany do Panelu klienta.

Po przejściu do Panelu klienta należy uzupełnić informacje o firmie w sekcji “Moje dane” oraz zaznaczyć podział branżowy i województwa w sekcji “Zakres działalności”. Branże w tej sekcji dotyczą Serwisu inwestycyjnego. 

Następnie jednorazowo należy skonfigurować widok prezentacji firmy. W tym celu przejdź do sekcji “Prezentacja” i uzupełnij dane, które będą widoczne w katalogu “Firmy Horeca”. 

Podaj Nazwę firmy, adres www (przeklej z okna przeglądarki link z https), skrócony temat i opis firmy widoczny na listach. 

Wypełnij pola “O firmie”, “Oferta”.

Zaznacz podział branżowy na podstawie którego będzie można wyszukać Twoją firmę w katalogu “Firmy Horeca

Twoja Firma posiada już skonfigurowane konto i możesz wystawiać produkty!

Przejdź do sekcji “Produkty” w Panelu klienta. Zanim dodasz pierwszy produkt uzupełnij informację o kosztach dostawy. 

W sekcji “Produkty”/ Aktywne wybierz klawisz dodawania “Plus”. Uzupełnij wszystkie pola i wybierze właściwą dla produktu kategorię. Po wypełnieniu wszystkich pól wybierz opcję dodaj. Produkt jest już opublikowany. Z pozycji listy produktów możesz zmienić jego status na ukryty lub trwale go usunąć.

Aby przejść do produktu (widok w katalogu) kliknij na niego na liście i wybierz “Pokaż stronę docelową”.

Produkt został wystawiony i jest widoczny w dziale “Sklepy i Oferty

Aby zapewnić sobie wysoką pozycję w Bestsellerach Horeca na stronie Zwiadowcy oraz w wyszukiwarkach internetowych jak Google i Bing powinieneś uzupełnić produkt o dodatkowe informacje.

Pytania i Odpowiedzi

Zbierz najczęściej zadawane przez klientów pytania w dziale handlowym i mediach społecznościowych i udziel na nie odpowiedzi. 

W tym celu przejdź do wybranego produktu (widok produktu w katalogu, nie panel klienta) a następnie przewiń na dół ekran do opcji “Pytania i odpowiedzi” i wybierz “Zadaj pytanie”. Możesz zadać dowolna ilośc pytań i odpowiedz. Za każde z nich uzyskujesz punkty w rankingu firm Zwiadowcy i wpływasz na pozycjonowanie w google dzięki unikalnej treści.

Opinie

Zwiadowca ułatwia zbieranie opinii od dotychczasowych klientów. Rzetelne rekomendacje są doskonałym źródłem wsparcia sprzedaży i pozyskania zainteresowania klientów.

Wejdź do “Panelu klienta”, przejdź do listy produktów, a następnie wybierz z listy produkt do którego chcesz zebrać opinie. Kliknij klawisz “Poproś o opinię” . Wprowadź treść posiadanej opinii, ocenę, firmę i adres email na który zostanie przesłana prośba o weryfikację opinii. Po weryfikacji opinia zostanie opublikowana w karcie produktu. 

Social media FACEBOOK: 

Wystawiłeś produkt, zebrałeś “Pytania i odpowiedzi” i “Opinie” teraz dodatkowo poleć produkt społeczności w social media. Poinformuj społeczność, że produkt posiada unikalny opis i rekomendacje od klientów.

Publikując posta np. w grupie Zwiadowcy Hotelarstwo-Gastronomia dodaj do niego krótki zachęcający opis, kilka zdjęć i link do promowanego produktu na Zwiadowcy.

Podsumowanie:

 • Dodałeś produkt na Zwiadowcy
 • Zyskasz dodatkowy ruch z wyszukiwarek
 • Promujesz produkt na Facebook w grupie dla Horeca

Dzięki dodaniu produktu do Zwiadowcy zapewniasz sobie długotrwały efekt, ponieważ klienci mogą stale wracać do produktu, wiedzy i opinii. 

Dodaj bezpłatnie Produkty i pozyskuj klientów

Rejestracja konta

W ramach płatnych abonamentów zyskujesz dodatkowo: 

 • Serwis inwestycyjny i przetargi
 • Wystawianie Promocji
 • Wyższą pozycję na listach produktów
 • Możliwość publikacji Poradników i Realizacji
 • Import i aktualizacja danych z plików XML i CSV

Cennik Zwiadowca

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami dotyczącymi "Opinii", "Pytań i odpowiedzi" zawartych w produktach i zasad pozycjonowania produktów w katalogu "Popular Rank".
Darmowe konto Wystawianie produktu
Komentarze